Za účelom zlepšovania kvality služieb využívame súbory Cookies. Pokračovaním prehliadania stránky súhlasíte s ich spracovaním. Pre viac informácií kliknite sem.
súhlasím
Projekt
MATERSKÁ ŠKOLA Komenského 13 Liptovský Mikuláš

Aktuality

Zoznam detí
03.09.2019
Materská škola Komenského 13, Liptovský Mikuláš
Zoznam detí, 1. trieda, Krtkovia
1. Balažic Leo
2. Balážová Kamila
3. Čimpoješová Laura
4. Dudáš Michal
5. Farkašová Lívia
6. Gíretová Kristína Zuzana 
7. Herdová Michaela
8. Hrabčák Peter
9. Košút Milan
10. Krajči Michal
11. Líšková Olívia
12. Lubelec Šimon
13. Mikulášová Lívia
14. Mláka Rastislav
15. Pavlíny Tomáš
16. Podhorány Simon
17. Polóny Samuel
18. Pribylincová Zara
19. Svrček Tomáš
20. Šlavková Sara
21. Žemba Ondrej

Materská škola Komenského 13, Liptovský Mikuláš
Zoznam detí, 2. trieda, Usilovné včielky
1. Sofia Antolová
2. Adam Burdel
3. Nela Demková
4. Ema Frianová
5. Jakub Galica
6. YU Junfan
7. Olívia Huláková
8. Maxim Janovič 
9. Adela Javornická
10. Sofia Kelovská
11. Matej Krajči
12. Kuruc Oskar
13. Bruno Matloň
14. Izabela Monsbergerová
15. Karolína Pauková
16. Šimon Rončák
17. Juraj Šmiček
18. Jakub Tomčík
19. Mária Trnovská
20. Martina Uličná
 
Materská škola Komenského 13, Liptovský Mikuláš
Zoznam detí, 3. trieda, Šikovné lienky
1. Balážová Diana
2. Čonka Kristián
3. Duchovný Michal
4. Hladiš Juraj
5. Javoš Oliver
6. Khouriová Karolína Anna
7. Klenko Lukas
8. Kokyová Karin
9. Kováčová Alexandra .
10. Kysel Matej
11. Ovšiaková Ľubica
12. Semeš Šimon
13. Staroň Richard
14. Staroňová Nela
15. Šintaj Marcus
16. Šebová Andrea
17. Tomčík Radomír
18. Tomčíková Patrícia
19. Tomko Patrik
20. Vargová Eva
21. Vargová Hana
Materská škola Komenského 13, Liptovský Mikuláš
Zoznam detí, 4. trieda, Múdre sovičky
1. Jakub Baláž
2. Sára Balážová
3. Lilli Čimpoješová
4. Filip Dendis
5. Vladimír Florek
6. Lukáš Hanko 
7. Samuel Herda 
8. Sarah Janovičová
9. Alexander Lisý
10. Juraj Ľubelec
11. Adam Macko
12. Ela Macková
13. Nina Mlynarčíková
14. Peter Nemec
15. Adam Pauko
16. Richard Polóni
17. Michaela Pušková
18. Daniel Rončák
19. Jakub Semeš
20. Max Špilberger
21. Peter Tkáč
22. Dominik Uhel 
23. Nella Želúdeková
24. Matej Pavol Žuffa
Materská škola Komenského 13, Liptovský Mikuláš
Zoznam detí, 2. trieda, Usilovné včielky
21. Sofia Antolová
22. Adam Burdel
23. Nela Demková
24. Ema Frianová
25. Jakub Galica
26. YU Junfan
27. Olívia Huláková
28. Maxim Janovič 
29. Adela Javornická
30. Sofia Kelovská
31. Matej Krajči
32. Kuruc Oskar
33. Bruno Matloň
34. Izabela Monsbergerová
35. Karolína Pauková
36. Šimon Rončák
37. Juraj Šmiček
38. Jakub Tomčík
39. Mária Trnovská
40. Martina Uličná
 
Materská škola Komenského 13, Liptovský Mikuláš
Zoznam detí, 1. trieda, Krtkovia
22. Balažic Leo
23. Balážová Kamila
24. Čimpoješová Laura
25. Dudáš Michal
26. Farkašová Lívia
27. Gíretová Kristína Zuzana 
28. Herdová Michaela
29. Hrabčák Peter
30. Košút Milan
31. Krajči Michal
32. Líšková Olívia
33. Lubelec Šimon
34. Mikulášová Lívia
35. Mláka Rastislav
36. Pavlíny Tomáš
37. Podhorány Simon
38. Polóny Samuel
39. Pribylincová Zara
40. Svrček Tomáš
41. Šlavková Sara
42. Žemba Ondrej